به وب سایت دبیرستان غیردولتی هوشمند ( دوره دوم ) خوش آمدید.

دبیرستان هوشمند کرمانشاه در سال ۱۳۸۳ توسط زنده یاد استاد مسلم رضایی بیستونی به عنوان اولین دبیرستان هوشمند در غرب کشور با بهره گیری از اساتید و کادر برجسته و مجرب و با بکارگیری از فناوری های نوین آموزشی به عنوان قطبی بزرگ در عرصه فرهنگ و آموزش در سطح کشور مطرح گردیده است. مفتخریم که با برخورداری از اساتید با تجربه و کاردان که انتخاب آنها حاصل بکارگیری حساسیت و دقت بالا در مراحل جذب کادر آموزشی می باشد، موجبات رضایت دانش آموزان و اولیای عزیز را فراهم آورده است و خود را مکلف می دانیم که این راه را با قدرت ادامه دهیم تا کیفیت آموزشی خود را در سطحی که شایسته شما باشد، حفظ نمائیم.

اتاق سرور:

شامل سرورهای آموزشی ، کتابخانه مجازی ، مجموعه نرم افزارهای کمک آموزشی ، تلفن
مرکزی و …

فضای آموزشی استاندارد تمام هوشمند:

به کارگیری ابزارهای هوشمند سازی کلاس درس نظیر دیتاپروژکتور ، برد هوشمند و پوشش شبکه ی کامل بیسیم فضای مدرسه

مجتمع هوشمند :

۲۷۰۰ مترمربع فضای آموزشی در ۵ طبقه – ۲۸۰۰ مترمربع محوطه مجتمع شامل ۷۰۰ مترمربع زمین چمن مصنوعی فوتبال و نیز زمین والیبال مستقل – دستگاه گرمایشی سرمایشی تصفیه هوا ( AirWasher ) – پوشش فضای مدرسه با دوربین های تحت شبکه – سیستم های هشدارحریق – سیتم اتوماتیک قطع گاز در هنگام وقوع زلزله – سیستم های امنیتی ضد سرقت – بوفه – کارگاه حرفه و فن – آزمایشگاه های زیست شناسی و فیزیک و ..

استفاده ار محتوای دیجیتالی تعاملی درسی، آزمایشگاه های مجازی

اینترنت پرسرعت هوشمند:

احراز هویت کاربران قبل از ورود به اینترنت با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی ،
اینترنت پرسرعت هوشمند

امکانات ورزشی :

زمین چمن مصنوعی فوتبال ( دارای استاندارد یک و دوستاره فیفا )

سالن بدنسازی ، مجهز به تمام امکانات برای تمرین بدنسازی

زمین والیبال مستقل

سالن تنیس روی میز

حلقه بسکتبال

اتوماسیون مدارس هوشمند:

1 - ثبت نام اینترنتی دانش آموزان :صرفه جویی در زمان و هزینه والدین وپرسنل مدرسه و دقت بالا از مزایای استفاده از ثبت نام اینترنتی می باشد.

2 - حضور و غیاب دانش آموزان بوسیله دستگاههای بیومتریک: صرفه جویی در زمان مفید برای تدریس معلمان و دقت بسیار بالا و اطمینان والدین ازارائه گزارش آنی بصورت پیامک و ایمیل در صورت تاخیر یا غیبت دانش آموزان.

3 - برگزاری آزمون های On-line : صرفه جویی در زمان و هزینه جهت ایاب و ذهاب معلمین و دانش آموزان جهت شرکت در آزمونها و همچنین بهره برداری مفید از زمان تعطیلی دانش آموزان.

4 - ارائه کارنامه الکترونیکی : ارائه کارنامه الکترونیکی در چهار نوبت) میان ترم اول ، ترم اول، میان ترم دوم و ترم دوم (به همراه نمودار میله ای و قابلیت نسخه چاپی رنگی، قابل مشاهده برای دانش آموزان واولیاء بصورت اختصاصی

5 - ارتباط الکترونیکی و غیر حضوری والدین با مدرسه : ارسال گزارشات دوره ای روند تحصیلی و فعالیتهای ورزشی وفرهنگی دانش آموزان به صورت ایمیل و همچنین امکان گزارش گیریهای متنوع مورد دلخواه والدین از طریق اینترنت.

6 - بانک سوالات درسی و مقالات علمی-آموزشی : بانکهای اطلاعاتی شامل اطلاعات درسی و مطالب علمی متنوع که دانش آموزان می توانند به عنوان منابع کمک آموزشی و تحقیقاتی استفاده نمایند .

7 - سرگرمی های مفید دانش آموزان در اوقات فراغت :ارائه سرگرمی های مفید و متنوع در اوقات فراغت دانش آموزان شامل نرم افزارهای سرگرمی فکری و همچنین قراردادن فیلم و موسیقی مفید ، معرفی لینک ها و…

8 - اختصاص شناسه کاربری ورمز عبور درقالب یک کارت به والدین باقابلیت تغییررمز جهت ورود به سامانه کنترل والدین.

Slide 0Slide 1Slide 2
تصاویر مدرسه
آلبوم تصاویر
ادامه ...
متولدین این هفته
محمد علی جوادی
سه شنبه 26 تیر
تولدت مبارک!
آمار بازدید وب سایت
کاربران آنلاین 11 نفر
بازدید امروز 13 نفر
بازدید دیروز 14 نفر
بازدید این هفته 35 نفر
بازدید این ماه 421 نفر
بازدید کل 10749 نفر
آخرین اخبار و رویدادها
اردوی آمادگی دفاعی دانش آموزان پایه دهم رشته های علوم تجربی و ریاضی
اردوی آمادگی دفاعی دانش آموزان پایه دهم رشته های علوم تجربی و ریاضی مشروح خبر ...

عکس یادگاری اردیبهشت 97 - دبیرستان هوشمند
عکس یادگاری اردیبهشت 97 - دبیرستان هوشمند مشروح خبر ...

جشن ستارگان هوشمند
مراسم تجلیل از برترینهای علمی - فرهنگی و ورزشی دبیرستان هوشمند در سال تحصیلی 97-96 مشروح خبر ...

سپهر معینی نفر اول آزمون آنلاین علمی انگلیسی دانش آموزان پایه دهم
سپهر معینی نفر اول آزمون آنلاین علمی انگلیسی دانش آموزان پایه دهم مشروح خبر ...

انتخابی المپیاد فیزیک
انتخاب حسام رستمی روئین تن دانش آموز کلاس 112 دهم تجربی را در المپیاد علمی فیزیک سال 97-96 تبریک می گوییم. مشروح خبر ...

سایر خبرها ...
دانش آموزان برتر
علیرضا عباسی مجد
پایه دهم علوم تجربی کلاس 110
ستارگان علمی نوبت اول نفر اول کلاس و دبیرستان با معدل 20
ایلیا ویسی ملکشاهی
پایه دهم علوم تجربی کلاس 111
ستارگان علمی نوبت اول نفر اول کلاس و دوم دبیرستان با معدل 19/70
البرز کهساری
پایه دهم علوم تجربی کلاس 111
ستارگان علمی نوبت اول نفر دوم کلاس و سوم دبیرستان با معدل 19/52
اهورا صدفی
پایه دهم علوم تجربی کلاس 111
ستارگان علمی نوبت اول نفر سوم کلاس و چهارم دبیرستان با معدل 19/43
خشایار نعمتی فر
پایه یازدهم علوم تجربی کلاس 210
ستارگان علمی نوبت اول نفر اول کلاس با معدل 19/70
روزبه رستمی
پایه یازدهم علوم تجربی کلاس 210
ممتازین علمی نوبت اول نفر دوم کلاس با معدل 18/97
محمد پارسا راد ناصر
پایه دهم علوم تجربی کلاس 110
ممتازین علمی نوبت اول نفر دوم کلاس با معدل 18/91
سیدامیرحسین ناصح
پایه دهم علوم تجربی کلاس 110
ممتازین علمی نوبت اول نفر سوم کلاس با معدل 18/64
شایان محمدی
پایه دهم علوم تجربی کلاس 110
ممتازین علمی نوبت اول نفر سوم کلاس با معدل 18/64
امیررضا همتی
پایه یازدهم علوم تجربی کلاس 210
ممتازین علمی نوبت اول نفر سوم کلاس با معدل 18/18
پارسا لرستانی
پایه دهم علوم تجربی کلاس 111
تلاشگران علمی نوبت اول با معدل 18/77
سپهر معینی
پایه دهم علوم تجربی کلاس 110
تلاشگران علمی نوبت اول با معدل 18/61
امیرعلی عودسنجی
پایه دهم علوم تجربی کلاس 111
تلاشگران علمی نوبت اول با معدل 18/38
سینا آقائی پاطاقی
پایه دهم علوم تجربی کلاس 111
تلاشگران علمی نوبت اول با معدل 18/27
مهدی منصوبی
پایه دهم علوم تجربی کلاس 110
تلاشگران علمی نوبت اول با معدل 18/21
حسام رستمی روئین تن
پایه دهم ریاضی کلاس 112
تلاشگران علمی نوبت اول با معدل 17/93
علیرضا جعفری
پایه یازدهم علوم تجربی کلاس 210
تلاشگران علمی نوبت اول با معدل 17/39
مهرشاد کتابی
پایه یازدهم علوم تجربی کلاس 210
تلاشگران علمی نوبت اول با معدل 16/89
آرش انتظاری سپهر
پایه یازدهم علوم تجربی کلاس 210
تلاشگران علمی نوبت اول با معدل 16/49
امیرعلی عودسنجی
پایه دهم علوم تجربی کلاس 111
نفر اول و رئیس شورای دانش آموزی ناحیه یک
امیرمحسن رضائی
پایه یازدهم علوم تجربی کلاس 210
مقام اول رشته اذان ناحیه یک
پارسا لرستانی
پایه دهم علوم تجربی کلاس 111
مقام اول رشته نهج البلاغه ناحیه یک
سپهر معینی
پایه دهم علوم تجربی کلاس 110
مقام اول المپیاد زبان انگلیسی استان
محمدرضا علی بیگی
پایه دهم علوم تجربی کلاس 110
مقام اول رشته کاراته استان
آرش انتظاری سپهر
پایه یازدهم علوم تجربی کلاس 210
مقام اول رشته O - Sport استان
علیرضا امیری
پایه یازدهم علوم تجربی کلاس 210
مقام دوم بسکتبال ناحیه یک
آرمین پرنیا
پایه یازدهم علوم تجربی کلاس 210
مقام دوم بسکتبال ناحیه یک
محمد پارسا راد ناصر
پایه دهم علوم تجربی کلاس 110
مقام دوم بسکتبال ناحیه یک
محمدمعین رستمی خو
پایه یازدهم علوم تجربی کلاس 210
مقام دوم بسکتبال ناحیه یک
امیرمحسن رضائی
پایه یازدهم علوم تجربی کلاس 210
مقام دوم بسکتبال ناحیه یک
سعید پیر ویسی
پایه یازدهم علوم تجربی کلاس 210
مقام دوم بسکتبال ناحیه یک
شایان محمدی
پایه دهم علوم تجربی کلاس 110
مقام دوم بسکتبال ناحیه یک